poniedziałek, 4 maja 2015

Golden Rose Rich Color nr 45.

Witajcie :)
Dawno nie pokazywałam wam żadnego swatcha, więc dziś pokażę wam lakier, który ostatnio bardzo mi się spodobał. Widziałyście go już na moim blogu przy okazji zdobienia na Projekt stemplowej maniaczki, a dokładnie na tydzień elegancki, klik!
Ten lakier dostałam od mojej przyjaciółki na urodziny i od razu urzekły mnie złoto-różowo-czerwone drobinki w czerwonej żelkowej bazie. Nie miałam tylko pomysłu jak go ozdobić, ale akurat nadszedł tydzień elegancki i już wiedziałam co zrobić :) A potem jak pomalowałam paznokcie to aż szkoda mi go było zakrywać ;)Nienawidzę jak kłaczki z ubrań przyklejają się do kremu na dłoniach.. Brrr..

Lakier Golden Rose Rich Color nr 45 to typowy przedstawiciel tej serii - dobrze kryje, szybko schnie, jednak jest dość rzadki i można nim sobie pozalewać skórki.
Drobinki nadają mu wyjątkowego charakteru. Bardzo się z nim zaprzyjaźniłam i to moja druga 'czerwień idealna', pierwsza to bezdrobinkowy Golden Rose Color Expert nr 25.

Kolor na słonecznych zdjęciach jest troszkę przekłamany, zbyt jasny. W rzeczywistości ta czerwień jest głęboka tak jak na zdjęciu buteleczki, rozjaśniają ją migoczące drobinki :)

Macie swoje ulubione czerwone lakiery?

5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...