09 maja

Projekt stemplowej maniaczki - tydzień 5.

Witajcie kochane :)
Ale mi szybko mija ten projekt! Dopiero robiłam czarno-białe zdobienie na pierwszy tydzień, a dziś pokażę wam przedostatnie zdobienie.. Tematem na tydzień piąty jest motyw zwierzęcy. Możecie mi nie uwierzyć, ale mam tylko dwie płytki z motywem zwierzęcym - motylkową i sowią zakupione na BPS. Nie mam ani jednej panterki czy zebry, chociaż są to bardzo popularne motywy, ba nawet nie mam kotków czy psich łapek :D

Nie wiem czy spodoba wam się to zdobienie, bo jest totalnie "niemoje". Podobają mi się u innych, ale na mnie niekoniecznie, tak jest z neonami i wieloma kolorami na raz. To zdobienie zawiera w sobie miks pięciu żywych barw. Troszkę przypomina mi tęczę. Do tego urocze motylki z płytki BP-34 i to zdobienie jest dla mnie połączeniem barwnego lata, dziecięcych marzeń i ogólnie mogę je nazwać kwintesencją lata :)

Zdaję sobie sprawę, że jest w nim wiele niedoróbek (skórki! kiedyś mnie wykończycie!), a także troszkę zbyt mało kryjący czarny lakier, który sprawia wrażenie, że motyle troszkę nikną. Bardzo mnie wkurzają takie niedoróbki, bo jestem perfekcjonistką na tyle na ile mogę coś poprawić, bo jak to mawia moja babcia 'wyżej tyłka nie podskoczysz' i nagle jako człowiek z zerowym projektem plastycznym nie zacznę tworzyć na paznokciach obrazów godnych renesansowych malarzy, ale widzę, że wśród laików nailartowych są one tak postrzegane, a każdy komplement sprawia mi radość.

Mimo że to nie w moim stylu, to czułam się dobrze w tym zdobieniu. Zdecydowanie przyciągało uwagę wszystkich kobiet, które miały je w zasięgu wzroku, bo otrzymałam wiele pytań i pozytywnych komentarzy :)

A wam podoba się takie barwne motylkowe zdobienie?

7 komentarzy:

 1. bardzo mi się podoba, sama robiłam jakiś czas temu podobne zdobienie tylko z neonami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. super pomysł na mani, choć te motylki nieco się gubią

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie rewelacja! Bardzo mi się podoba efekt tych motyli, że są takie niby niewyraźne, a jednocześnie zaznaczone na paznokciach, dzięki temu wyglądają jakby były spojone z całością :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne, bardzo mi się podoba, lubię takie przeładowane neonami zdobienia, bo są mega radosne i wiosenne :D

  OdpowiedzUsuń