26 listopada

Geometrycznie w kolorach jesieni. Essence i Golden Rose.

Rzutem na taśmę pokażę wam jeszcze jedno jesienne zdobienie. Również wyjątkowe - Stworzyłam je w zeszłym roku i zgapiłam się, czekało w wersjach roboczych aż do połowy grudnia, ale głupio było mi je wrzucić gdzieś pomiędzy sweterkami i śnieżynkami. Postanowiłam że poczekam do następnej jesieni i w tym roku z braku czasu jakoś się nie złożyło... ale nie pozwolę żeby czekało kolejny rok! 


Zdobienie może nie jest stricte jesienne, ale zdjęcia na pewno! te kasztany i listki i to ciepłe jesienne światło. Dokładnie pamiętam kiedy nosiłam te paznokcie i robiłam zdjęcia. Wrzesień 2018 był gorący, mimo kolorowych liści, czułam się bardziej jak w czerwcu niż we wrześniu. Chodziłam wtedy na praktyki do szkoły podstawowej i miałam taki mały powrót w czasie. Nie miałam zbyt dużo czasu na zdobienie paznokci, ale akurat kupiłam sobie różowo-złoty brokat Essence the Gel 86 my sparkling darling i chyba ze 3 zdobienia z tym lakierem w roli głównej, tak mi się podobał!
Zdobienie jest bardzo proste do wykonania. Z resztą na moim blogu już pojawiło się bardzo podobne, tylko w letnich, neonowych kolorach: klik! Cały sekret tkwi w tym, że należy wybrać wzór z płytki B. loves plates B.01 geometry is perfect, wystemplować nim paznokcie, a potem wypełnić romby danym lakierem. Możemy wypełnić je jeszcze na stemplu i nanieść je na paznokcie w formie naklejki, ale jak dla mnie to za dużo zachodu, brokat Essence idealnie trzyma się pędzelka, więc można pozwolić sobie na wypełnianie wzorów już na paznokciu. Z lejącymi lakierami raczej bym tak nie ryzykowała, szkoda byłoby zmywać całość gdyby coś nam pospływało.
Oprócz glitteru Essence w kolorze rosegold moimi ulubieńcami jesieni były także maleńkie lakiery Golden Rose Ice Color, które przywiozłam sobie jako pamiątki z wakacji, a w zasadzie dostałam od mojego Ukochanego na tę okoliczność, kolorki wybierałam ja, Dominik twierdzi że nudziaki są "takie bez wyrazu". 

Nie mogę zapomnieć o brązowym lakierze do stempli od Colour Alike B. a chestnut. Mogłyście go podziwiać np. tutaj i tutaj. Idealnie wpasowywał mi się w jesienne klimaty. Miałam takie postanowienie, że będę mniej stemplowała czernią i bielą, więc wtedy do każdego zdobienia dobierałam brąz :D
Do jesiennego geometrycznego zdobienia użyłam:
nudziakowych lakierów Golden Rose Ice Color 104 i 107
brązowego lakieru do stempli Colour Alike B. a chestnut
glitteru rosegold Essence the Gel 86 my sparkling darling
płytki do stempli B. loves plates B.01 geometry is perfect

3 komentarze:

  1. Śliczne paznokcie! Haha, ja mam teraz w wersjach roboczych jesienne zdobienie i właśnie będzie musiało poczekać do października ;)

    OdpowiedzUsuń