10 maja

Bliźniacze pazurki.

Witajcie :)
Co do tytułu posta... Ostatnio była u mnie moja przyjaciółka, której już niejednokrotnie malowałam paznokcie, ale nigdy nie stemplowałam, bo..zwykle malujemy w szkole :D Pozdrawiamy panią Ulę katechetkę, która nigdy nas nie widzi :D O ile pomalować się da i nawet jakieś wzorki namalować, to stemplowania bym się nie podjęła. A że akurat miałam paznokcie z tego posta, które Zuzi się podobały postanowiłyśmy postawić na pastelowe wzorki i ćwieki z BPS, tylko w innych kolorach i inny wzór. Zuzia wybrała śliczne motylki z płytki BP-26, ćwieki również pochodzą z tego sklepu.


 Prawda że Zuza ma świetny kształt paznokci? Kwadratowe, ale nie toporne łopaty, bo są mocno wypukłe, zawsze jej zazdrościłam ;)
Do zdobienia wykorzystałam biały Golden Rose Color Expert 02 jako bazę, kontury motylków to czarny Wibo Extreme Nails 34, nie pamiętam jakimi dokładnie lakierami wypełniałam motylki, obstawiam że różowy to Life, a żółty to Delia :)

Co do ćwieków z BPS to trzymają się świetnie nawet na dość wypukłej płytce, jak ta Zuzy. Niestety na zdjęciu pastelowe wyszły zbyt blado, w rzeczywistości nie są takie 'białe' :) Możecie je kupić tutaj. A dodatkowo możecie użyć mojego kodu zniżkowego:

Co do naszego fenomenu bycia bliźniaczkami, to mamy tak już od dzieciństwa. Pamiętam że jak jeździłam do Zuzi na wakacje albo ona przyjeżdżała do mnie, to zawsze starałyśmy się ubierać tak samo, albo chociaż w podobne kolory lub wzorki :D Niestety przestałyśmy być podobne jak ściemniały mi włosy, no i zawsze byłam wyższa, a Zuzia mi pod pachę :D No teraz byłoby to dziwne gdybyśmy siedząc w jednej ławce były ubrane w takie same ciuchy, ale podobne paznokcie to nie grzech ;) Mamy już palny na następne, ale włączymy w nie jeszcze Martę, która dopełnia nasz zespół  jak dziewczyny przyjadą do mnie na wakacje :)

Z racji że paznokcie zawierają motyw motylkowy postanowiłam również wysłać je na Projekt stemplowej maniaczki, co prawda nie są to moje własne paznokcie, ale malowane przeze mnie, więc chyba nie nagnie to zasad :)

Jak wam się podoba taka nasza zabawa? :)


5 komentarzy:

 1. Ładnie się prezentują motylki, takie czyste to zdobienie!

  OdpowiedzUsuń
 2. haha! chyba też przyłączę się do pozdrowień Pani katechetki! :D mistrzostwo, uśmiałam się :D
  piękne, bardzo wiosenne motylki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzruszyłam się normalnie <3 a pani Ula wymiata :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zauroczona zdobieniem z motylkami <3

  OdpowiedzUsuń