28 lipca

Koronka i róże. Wakacje z ZuZulą - tydzień trzeci.

Witajcie :)
Jestem na wakacjach, post dodany automatycznie.

Tytuł zdobienia może brzmi nieco enigmatycznie, ale generalnie tematem trzeciego tygodnia projektu u ZuZuli jest kolor niebieski ;)
Długo nie mogłam się zdecydować, które niebieskie zdobienie przeznaczyć na projekt, bo na dysku zalega mi jakieś pięć nieopublikowanych, które i tak powinnam wrzucić w najbliższym czasie. Zdecydowałam się na jedno z moich ulubionych - kombinację double stamping z reverse stamping, czyli róże na koronkowym tle.


Szczerze mówiąc nosiłam to zdobienie na początku czerwca, więc bardzo dawno ;) Ale pamiętam, że bardzo mi się podobało. Wiecie, że uwielbiam różane zdobienia, no i koronka... ach ach <3 Muszę je jeszcze powtórzyć w innym kolorze, choć błękitna baza z białą koronką wyglądała bardzo dobrze.


Do tego zdobienia użyłam prześlicznego błękitu Rimmela o numerze 855 o nazwie too cool to tango. Osobiście bardzo lubię ten lakier, jest mniej popularny niż bestival blue a jest przeuroczy, chłodny, orzeźwiający.. sama radość na letni dzień ;)


Koronka pochodzi z mojej ukochanej płytki BP-L020, a różyczki o ile dobrze pamiętam odbiłam z płytki BP-73. Szczerze mówiąc obydwie te płytki są najbardziej wyeksploatowane jeśli chodzi o moją kolekcję :D jak dobrze że płytki się nie zużywają... :)
Ćwieki również pochodzą z Born Pretty Store, kolejna ulubiona rzecz w mojej kolekcji to właśnie karuzelka z kwadratowymi i okrągłymi ćwiekami w dwóch kolorach, złotym i srebrnym.


Mam nadzieję, ze to zdobienie spodoba się wam tak samo jak mnie ;) Osobiście uważam je za bardzo udane, choć są małe mankamenty, np krzywo odbita siateczka na paznokciach małego palca. Ale to drobnostki, chyba nie przeszkadzają w ogólnym odbiorze zdobienia :)

Pozdrawiam ze słonecznej Okuninki nad Jeziorem Białym! ;)


9 komentarzy: