poniedziałek, 27 lipca 2015

Wyzwanie tęcza - pomarańcz.

Witajcie ;) 
Szybciutki post niedzielnym wieczorem ;) Muszę się sprężać, bo muszę jutro wcześnie wstać. Odwiedzają mnie Zuzia i Marta, pamiętacie je może z pazurków na osiemnastkę Marty. Może znów uda nam się coś stworzyć ;)

Dziś mam dla was herbaciane róże. Wciąż katuję płytkę BP-73 (mam na sobie kolejne różane zdobienie :D ), niedługo zbiorczy post z moją paczuszką z BPS ;)


Przepraszam was za uciapane i zmolestowane skórki (kciuk -.-).
Głównymi bohaterami mani jest kokosowy Miyo (pachnie kokosowo <3) i Belcanto 102 - moje pamiątki z wakacji ;) 
Niestety wzorek trochę się rozmazał, choć bardzo na niego uważałam :( Ostatnio ciągle maluję pazury w pośpiechu, bo albo chcę wcześnie iść spać, bo jestem przed nauką jazdy, albo jestem wyczerpana po jeździe i pragnę iść spać... Dodatkowo na zdjęciach nie widać różnicy między dwoma rodzajami pomarańczu, jeden był ton ciemniejszy od drugiego..

Mam nadzieję, że wam się spodoba, bo mnie się bardzo dobrze nosiło ;) Nawet moja instruktorka jazdy zwróciła na nie uwagę i jeżdżąc po łuku musiałam tłumaczyć Ani jak wykonuje się stemplowe naklejki :D

Dziękuję wam z tyle miłych komentarzy pod postem urodzinowym :) Dajecie mi ogromną motywację do pracy nad blogiem, paznokciami i oczywiście sobą :)
8 komentarzy:

 1. rewelacja :-) bardzo mi się podoba to mani :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne! Ostatnio "chodzą" za mną zdobienia z różami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne! :) mam płytkę, jest rewelacyjna

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne te naklejki :) podobają mi się te Twoje herbaciane róże <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne naklejki, wyglądają cudownie <3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...