piątek, 20 marca 2015

Projekt NAILART - tydzień 6.

Witajcie :)
Tygodniem szóstym projektu Nailart stworzonego przez Sabi z bloga Sabi-nails jest "Biżu", czyli wrzucamy na paznokcie wszelkie ozdoby i malujemy biżuterię ;)
Rzadko wrzucam kamyczki na moje paznokcie, bo niezbyt wygodnie mi się je nosi, jednak do tego tygodnia się przełamałam i wykonałam aż 3 zdobienia. Zacznę od najmniej udanego ;)

Dzisiejsze zdobienie zatytułowałam "Paznokcie Panny Młodej". Lubię czasem postawić na klasyczną elegancję, a do frencha bardzo pasują cyrkonie. Może to nic odkrywczego, ale bardzo dobrze mi się nosiło :)
Jestem nie do końca zadowolona z tego mani, bo mój kijowy top rozmiękczył mi frenchowe końcówki i poodbijałam na nich pościel, gdzieniegdzie rozmazał stemple, a do tego zmatowił kryształki... O skórkach nie wspomnę, bo to moja zmora. Sucha i alergiczna skóra doprowadza mnie do białej gorączki. Mimo wszystko moim laickim w dziedzinie nailartu koleżankom bardzo się podobało :)
Ale i mnie dobrze nosiło się takie paznokcie, mimo kryształków nie były one 'przeładowane'. Nie lubię takiego efektu, wolę jak jest skromnie. 
Jutro uraczę was kolejną porcją moich nieudolnych zdobień :) 5 komentarzy:

 1. te pazurki z koronką ślicznie Ci wyszły

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczności :) takie w sam raz na ślubik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. koronkowe mogłabym nosić na co dzień - pięknie wyglądają :) a ozdoby, zwłaszcza w ilości hurtowej - u mnie tylko przy okazji projektów ;)) tym nie mniej, jak już mi się zdarzy je podoczepiać, to nie przykrywam ich topem, bo tracą swój błysk. zanurzam je w topie i dociskam - i to wystarczy, zazwyczaj trzymają się bardzo dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koronka cudowna!
  Bardzo ładne, delikatne pazurki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A mnie się bardzo podoba to mani, na bogato, ale w taki delikatniejszy sposób :) Ja też w tym tygodniu musiałam się przełamać, nie jestem wielką fanką ozdób na paznokciach, są niewygodne i o wszystko się haczą...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...