niedziela, 15 marca 2015

Projekt NAILART - tydzień 5.

Witajcie :)
Jak zwykle się opóźniłam. W tygodniu nie mam czasu na malowanie czegoś bardziej 'wykwintnego', zwykle rzucam jakiś kolorek i na to stemple, w tym wyjątkowo zaszalałam i zrobiłam gardient ze stemplem, niedługo wrzucę na bloga ;) Tak więc ikonki musiały poczekać na swoją kolej. Za to w tygodniu zobaczycie pierwsze biżu, bo właśnie mam je na swoich paznokciach :)

Wahałam się między wieloma postaciami, ale wszystkie pochodziły z tej samej bajki - Kubusia Puchatka. To zdecydowanie moja ulubiona bajka po dziś dzień :) Nie mogłam się zdecydować między pełnym energii Tygryskiem, uroczym Kubusiem i Kłapouchym, w końcu zdecydowałam się na Prosiaczka.
Niestety mam tylko jedno zdjęcie, bo robiłam je późno i po ciemku i tylko to wygląda jakoś 'w miarę'. Widzę same niedoróbki, począwszy od tego, że wybrałam zbyt ciemny lakier na twarz Prosiaczka. Ale niestety zauważyła to dopiero jak robiłam zdjęcia.
Mam nadzieję, że chociaż troszkę przypomina oryginalnego bohatera :) 
Na pewno jeszcze powtórzę takie zdobienie, tym razem może z innymi postaciami ze Stumilowego Lasu, a może z Myszką Mickey :)

Zapraszam was na bloga Organizatorki projektu - Sabi-nails, bo w konkursie uczestniczą same utalentowane dziewczyny, aż popadam w kompleksy :)


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...