niedziela, 1 czerwca 2014

Cukierkowo na Dzień Dziecka ;)

Raz do roku można przeboleć róż na paznokciach. I to jaki! Fuksja! Nie lubię tego koloru, ogólnie nie przepadam za różowym. Jeszcze łososiowy i koral to tak, bo to co innego, ale te zwykłe odcienie różu jakoś do mnie nie pasują, a te mocne.. no cóż. Ten jest jednak piaskowy, co nie skreśla go tak do końca ;)
Wibo Candy Shop nr 3 wchodzi w skład czterech piasków o cukierkowych kolorach. Jest to bardzo dobry produkt. Struktura jest wyraźna, jest matowy, bez drobinek. Niestety po jakimś czasie się 'wybłyszcza', ale tak mają wszystkie moje piaski. Szybko schnie. Zmywanie nie jest najgorsze, choć i nie najprzyjemniejsze. Dobrze się nakłada, nie jest zbyt gęsty. Ja potrzebuję dwóch warstw. Co do ceny to oscyluje gdzieś koło 7-8 zł, nie jestem pewna, mnie udało się wygrać cały komplet w kwiatowym konkursie Wibo.
W cieniu kolor jest bardziej stonowany, w słońcu daje po oczach, choć to nie neon ;) Niestety jak na piasek przystało niemiłosiernie się brudzi..

Skittle mani też będzie, ale może w przyszłym tygodniu, bo teraz nie mam aparatu.

Wszystkim dzieciakom i dorosłym, którzy wciąż nimi się czują (jak ja!) życzę wszystkiego najlepszego z okazji ich święta ;)

5 komentarzy:

  1. Jak dla mnie kolor idealny <3 :))ale ja lubię róż :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy lakier - kolor oczywiście mi się podoba, takich róży nigdy dość :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...