14 lutego

Projekt #malinailove - Czerwienię się.

Tak jak za różem nie przepadam, tak czerwień to jeden z moich ulubionych kolorów. Zauważyła to zwłaszcza koleżanka z pracy, gdy na biurko wyjęłam czerwony zeszyt, czerwony kalendarz, czerwony portfel i czerwony piórniczek. Lubię chyba wszystkie odcienie tego koloru i śmieję się, że pewnie jakbym nie była lakieromaniaczką, to malowałabym paznokcie tylko na czerwono.

W ramach ciekawostki dodam, że lakier z dzisiejszego wpisu, jak i całą serię z której pochodzi, czyli Kinetics Boss up wygrałam w konkursie u Barbrafeszyn. Zadaniem konkursowym było opisanie, który kolor jest dla ciebie kolorem lata i dlaczego. Oczywiście napisałam, że czerwony. Jak czerwone pomidory, wiśnie, truskawki i takie tam ;)

Wybór wzoru nie jest tutaj przypadkowy. Uznałam że czarno-czerwona krata będzie przypominać ciepły koc lub pled. Ja należę do tej grupy ludzi, dla których idealne Walentynki to netflix&chill pod kocem. No a poza tym to każdy z nas potrzebuje trochę ciepła, nie tylko tego dnia.


Pewnie zastanawiacie się do czego służy ten złoty ćwiek. Otóż pled miał być przetykany złotymi nićmi. Na mokry lakier naniosłam złoty ćwiek, a potem przy stemplowaniu zapomniałam o tym, że miałam najpierw wystemplować złote wzorki i od razu zrobiłam czarną kratę. Szkoda mi było odrywać ozdobę, więc tak już zostało.Do zdobienia użyłam:
pomidorową czerwień Kinetics Get *red* done
płytkę QA96 
czarny lakier do stempli BPS


PS. Udanych Walentynek Kochane!

2 komentarze: