sobota, 11 maja 2019

Niebieskie kwiaty. Golden Rose i Moyra.

Dawno już nie nosiłam niebieskich paznokci. W liceum uwielbiałam ten kolor na swoich pazurkach i bardzo często nosiłam wszelkie kobalty, błękity czy turkusy. Teraz noszę raczej jakieś nudziaki, bordo, brudne róże i zielenie. Ostatnio skusiłam się na trzy nowe lakiery Golden Rose i w moje łapki wpadł piękny odcień niebieskiego. I wtedy na nowo odżyła moja miłość do niebieskich paznokci.


Widzieliście ten fragment "Familiady", gdzie pada pytanie o niebieskie kwiaty? No cóż, nie jest to kolor występujący bardzo często, ale niebieskich kwiatów jest sporo, więc ja również postawiłam na kwiatowy wzór. 
Zdobienie bardzo mi się podobało, a jestem bardzo krytyczna wobec swoich prac, dlatego zaspamuję was dzisiaj zdjęciami.


Kwiatowy wzór pochodzi z płytki Moyra Nature. To jak na razie moja pierwsza płytka tej firmy, ale mam kilka na swojej liście życzeń. Pokazywałam ją już dwa razy przy okazji innych zdobień tutaj i tutaj
Jeśli chodzi o jakość to nie mam nic do zarzucenia. Cieszę się, że fragmenty wzorów są duże (w sensie te kwadraciki z pojedynczymi wzorami), więc właścicielki długich paznokci powinny być zadowolone, ale przy tym wzory są gęste i drobne, więc przy moich wąskich paznokciach widać co tam na nich właściwie jest. Często mam tak, że wzory są za duże i na moim paznokciu ląduje pół lub nawet jedna trzecia i w sumie to nie wiadomo co to jest. 

Podzieliłam kwiatowy fragment na dwie części i rozdzieliłam na dwa paznokcie. Kwiaty pomalowałam techniką reverse stamping za pomocą kilku odcieni niebieskiego i srebrnego brokatu.


Do stempli użyłam mojej ostatnio ukochanej i niezawodnej bieli od B. loves plates - BLP02 B. an Arctic Snow. Jeśli wszystkie lakiery od Ani tak stemplują (a sądząc po zdjęciach to tak właśnie jest!) to chyba zbankrutuję, bo wykupię wszystkie <3.
Poza tym użyłam kilku odcieni niebieskiego, wszystkie pochodzą od Golden Rose, jedyny wyjątek to sreberko od Essence.Do zdobienia użyłam:
płytki Moyra Nature
lakierów Golden Rose:
Express Dry 11 i 70
Color Expert 51
Rich Color 126
srebrnego brokatu Essence 101 crashed the party?
białego lakieru do stempli BLP02 B. an Arctic Snow

3 komentarze:

  1. Absolutnie prześliczne mani :) koncepcja na użycie różnych odcieni niebieskiego jest strzałem w 10 !! Właśnie szykuje się na zakup Arctic Snow i mam nadzieję że też będę tak zachwycona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cóż za urocze kwiatki! Moje serduszko lubi niebieskie paznokcie, więc mega mi się podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  3. O mamo, jakie cudowne! Uwielbiam niebieski, uwielbiam kwiatki i uwielbiam reverse stamping a Ty połączyłaś to wszystko wręcz idealnie! Prze-pię-kne! :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...