niedziela, 13 listopada 2016

Prezenty z dalekich krajów - Pyłek do paznokci mirror effect nr 10.

Witajcie :)
Dziś pokażę wam pierwszy produkt, który dotarł do mnie w ramach współpracy ze sklepem Prezenty z dalekich krajów. Jestem zaskoczona, że przesyłka dotarła do mnie tak szybko, bo z reguły zagraniczne przesyłki potrafią iść w nieskończoność, a tu trzy tygodnie. Wynik na wielki plus ;)


Od jakiegoś czasu uczę się stylizacji paznokci metodą hybrydową i przyznam szczerze, że już dawno chciałam przetestować "magiczne" pyłki dające metaliczny albo lustrzany efekt na paznokciach, ale jakoś tak nie było okazji. Jedyny pyłek z jakim miałam do tej pory okazję pracować to (niemodna już podobno ;) syrenka. Z ogromną chęcią zdecydowałam się więc na przetestowanie pyłku w kolorze srebrnym ;) Możecie go kupić tutaj, klik! Wybrany przeze mnie to numer 10.


Pyłek dostałam w słoiczku o pojemności 1g. Nic nie ma prawa się wysypać, bo pojemnik jest zabezpieczony sztywną naklejką. Nie wyrzucałam jej, zawsze nakładam ją przez zamknięciem i dzięki temu wiem, że nie narobi mi bałaganu w pudełku z hybrydami ;)


Postanowiłam wypróbować pyłek na swa sposoby - na przemyty top (nie posiadam jeszcze no wipe) i na warstwę dyspersyjną. Po lewej stronie czarna hybryda z przemytym topem - jak widać nie jest to lustro, ale drobiny tworzą coś w rodzaju tafli. Z kolei po prawej nałożyłam na dwie warstwy czarnej hybrydy. Mnie mniej się podoba ten efekt, nie wiem co wy sądzicie. Chociaż "efekt pogniecionej folii aluminiowej" też mógłby być interesujący :D

Lubicie używać takich pyłków? Ja mam ochotę na więcej, czekam na holo i duochromy <38 komentarzy:

 1. Niezły, ale wolę efekt kiedy nakładamy na top bez dyspersji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie pyłki! Ostatnio namiętnie nosiłam lustro od Victoria Vynn, a teraz mam na paznokciach multichromy od Indigo i jestem zachwycona! W kolejce czeka holo <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Syrenka niemodna?? Trudno, dla mnie jest piękna :) a pyłki bardzo lubię i czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam już kilka takich pyłków, totalnie zawróciły mi w głowie! i nawet przekonałam się tym do hybryd :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam z BPS i na top no wipe znacznie lepiej wygląda- jak efekt lustra :-) chociaż efekt który ty uzyskalas też jest świetny: )

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...