15 grudnia

Lakiery Quiz Gel Like - porównanie 4 kolorów.

Witajcie :)
Niedawno nawiązałam współpracę z firmą Quiz, od której otrzymałam 4 lakiery z nowej żelowej serii. Szczerze mówiąc bardzo lubię lakiery żelowe, więc byłam bardzo zadowolona, że mogę je przetestować. Dodatkowo jest to moja pierwsza współpraca z polską firmą i pierwsze lakiery jakie otrzymałam do recenzji, więc proszę o wyrozumiałość :)


Kolory jakie otrzymałam to od lewej: ciemny fiolet nr 710, jasny fiolet z domieszką szarości nr 716, piękny kobalt nr 709 i koral 706.

Na pierwszy rzut oka najbardziej przypadły mi do gustu kobalt i koral, więc postanowiłam poświęcić im osobną notkę. Ale obydwa fiolety też się przepięknie komponują, więc od razu wykonałam nimi zdobienie.


Jeśli chodzi o właściwości, to nie różnią się znacząco. Najjaśniejszy jest troszkę gęstszy od pozostałych i to jedyna różnica jaką odnotowałam.

Emalie mają świetne krycie, dają radę po jednej grubszej warstwie, ja jednak wolę dodać drugą, co pogłębia kolor, zwłaszcza przy granacie :) nic nie smuży ;)
Bałam się, że czas schnięcia będzie bardzo długi z uwagi na to, że większość lakierów żelowych długo schnie, ale nie było problemu. Schną szybciutko i to bez topu.
Co do trwałości, to nosiłam te lakiery bez topu i trzymały się do 4 dni (potem zmywałam, nowe mani, same rozumiecie ;) i trzymały się bez uszczerbku, jedyny ślad noszenia to wytarte końcówki.
Emalie te są faktycznie dość gęste, ale mnie to nie przeszkadza, bo umiem już nakładać takie lakiery, jednak dla początkujących może to być mały problem. Ale wystarczy trochę praktyki aby wszystko wychodziło w porządku.
Samo nakładanie nie jest trudne, ale trzeba się sprężać, bo lakiery szybko robią się plastyczne i nie ma czasu na poprawki.
Cena również przemawia na korzyść tego produktu, bo mamy świetne lakiery za niewiele ponad 5 zł! :) Dobra alternatywa dla tych, które nie lubią przepłacać za lakiery (ja nie lubię :D)

Jedyna wada: pędzelki są bardzo wielkie i szerokie, co w zetknięciu z moimi małymi paznokietkami było trochę problematyczne.

Pokażę wam jeszcze jakie zdobienia przygotowałam tymi lakierami:Jak widzicie przygotowałam dwa zdobienia, jedno eteryczne i romantyczne (ach te różyczki!), a drugie energetyczne i geometryczne :) Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu.

Chciałam bardzo podziękować firmie Quiz za możliwość przetestowania ich lakierów, nigdy nie miałam z nimi styczności, więc to było dla mnie nowe doświadczenie. Oczywiście zaznaczam, że nie wpłynęło to na szczerość mojej recenzji, oparta jest tylko i wyłącznie na moich odczuciach. Jeśli zainteresowały was te lakiery, to zapraszam do zapoznania się ze sklepem internetowym marki, znajdziecie tam te lakiery oraz inne wspaniałe produkty


9 komentarzy:

 1. Świetne zdobienia zmalowałaś ;-) Kolory bardzo ładne mają te lakiery

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładne kolorki i świetne zdobienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 716 jest cudowny! Uwielbiam takie kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem, który najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne są, szkoda, że nie widziałam ich nigdzie stacjonarnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny jest ten jasny fiolet <3
  Pierwsze zdobienie wyszło fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne kolory :) Ale najbardziej mi się podobają 716 i 706 :)

  OdpowiedzUsuń