środa, 15 lutego 2017

Bo hybrydy można nosić w każdym wieku! Jak sprawdziły się produkty Victoria VYNN u mojej babci?

Witajcie ;) 
Dziś pokażę wam dwa hybrydowe zdobienia, które nosiła moja babcia. Tak, wzrok was nie myli. Odkąd pamiętam, moja babcia zawsze miała zadbane dłonie. Jako dziecko bardzo zazdrościłam jej pięknego kształtu paznokci i dużej, szerokiej płytki. Praca na takich paznokciach, to sama przyjemność ;)


Na święta postanowiłyśmy zrobić coś delikatnego, więc postawiłyśmy na frenchowego nudziaka - 002 true to life. Nałożyłam dwie warstwy hybrydy, mogłam dać jeszcze jedną, ale dałyśmy sobie spokój ;) Babcia ma mocno zaznaczone wolne brzegi (choć i tak mniej niż ja :D), więc nie dałoby się ich zakryć.


Jednak żeby nie było nudno, postawiłyśmy na efekt holo z Indigo oraz szare śnieżynki. Odbiłam je lakierem duetu CA&BLP B. a mysterious fog. Całość prezentowała się delikatnie i skromnie, a holo dyskretnie lśniło w mocnym świetne ;)


Kolejne hybrydy jakie miałam przyjemność zrobić babci były już bardziej szałowe - na zabawę karnawałową. Tutaj idealnie sprawdził się wiśniowy lakier 117 flirty blush. Uwielbiam ten kolor, jest niezwykle elegancki ;)


Tutaj dodałyśmy tylko srebrne róże z płytki B.02 flower power, srebrny lakier to Avon Metallics. Babcia była bardzo zadowolona. 

Dlaczego akurat wybrałam hybrydy Victoria VYNN? Ze względu na to, że zmywanie jest bardzo łatwe. Wystarczyło, że babcia kupiła sobie acetonowy zmywacz i mogła sobie je zdjąć sama. Nie trzeba ich piłować, a po namoczeniu w acetonie odchodzą w całości, wiec można to spokojnie zrobić w warunkach domowych. 

Babciu, wiem że to przeczytasz, więc dziękuję Ci za udostępnienie swoich paznokci do malowania, oraz pozdrawiam serdecznie <3

Jak wam się podobają stylizacje? ;)


10 komentarzy:

 1. Te czerwone paznokcie są genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne !! :) Nie ważne jaki wiek :) Paznokcie kobiety powinny być zadbane :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne :) Hybrydy można nosić w każdym wieku :) sama robię paznokcie mojej koleżance, jej mamie i babci:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie :) Twoja babcia ma fantastyczne pazurki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super stylizacje! Niesamowite dłonie ma Twoja babcia - wyglądają b. młodo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobają mi się obydwa. Fajnie mieć wnuczkę, co zrobi babci paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja babcia bardzo chętnie przystala na propozycje zrobienia hybryd, teraz nie może bez nich zyc:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...