środa, 25 stycznia 2017

Hybrydowa kompozycja ze złotym holo.

Witajcie ;)
Dziś mam dla was zdobienie hybrydowe, które nosiłam w święta. Wahałam się między czerwienią i granatem ze śnieżynkami, ale finalnie postawiłam na coś zupełnie innego. Daleko temu miksowi do klasyki, jednakże są eleganckie i przyciągają wzrok ;)


Lubię takie kompozycje, pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego, ale w efekcie końcowym idealnie do siebie pasują. Właśnie taki efekt chciałam osiągnąć.

Trzonem mojego zdobienia był holograficzny złoty pyłek, który dostałam w ramach współpracy z BPS. Mam dwie wersje - srebrną i złotą, możecie je znaleźć tutaj, klik!. Pyłek należy wetrzeć w warstwę dyspersyjną hybrydy, albo w posypać nim mokry lakier więc można je stosować zarówno do hybryd, jak i zwykłych lakierów ;)


Kolejnym ciekawym elementem są białe stemple na frenchowym lakierze hybrydowym z Victoria VYNN nr 002. Chciałam uzyskać subtelny efekt negativ space, myślę, że mi się udało ;)
Biały lakier pochodzi z NeoNail, a czarny z Cosmetics Zone.Nieskromnie powiem, że zdobienie przyciągało wzrok. Dzięki złotemu brokatowi było bardzo ciekawe, a jednocześnie subtelne, przez mleczne i białe paznokcie, z kolei czarny akcent przełamywał całość żeby nie było mdło. Mnie nosiło się bardzo dobrze. Będę często stawiała na takie miksy, bo uwielbiam łączyć różne kolory i techniki ;)
10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...