środa, 30 listopada 2016

Ostatnie jesienne zdobienie. Lakiery Golden Rose i duochromowe cyrkonie z BPS.

Witajcie :)
Ostatni dzień listopada, to świetna (a w zasadzie ostatnia) okazja, żeby zaprezentować wam moje jesienne mani z lakierami Golden Rose. Wykonałam je na konkurs u Pana Lakiera gdzieś na początku października, ale do tej pory nie pokazałam na blogu. Nie wiem jak to się mogło stać, ostatnio jestem strasznie rozkojarzona jeśli chodzi o blogowe sprawy. Na szczęście mam już nowy telefon, więc instagram ożył :)


Widziałam podobne zdobienie u Ines74 i tak bardzo mi się spodobało, że postanowiłam spróbować swoich sił ;) Na dwóch paznokciach odbiłam różnokolorowe listki klonu, szkoda tylko że wybrałam nie do końca dobrze wyżłobioną płytkę i w kilku miejscach widać niedoróbki, czego nienawidzę. 
Jako bazę użyłam moich dwóch ulubionych lakierów GR - pięknego nudziaka Color Expert nr 06 i czerwieni z drobinkami z serii Rich Color nr 48. 


Jednak same listki to było za mało, ciągle mi czegoś brakowało. Wtedy wpadłam na pomysł doklejenia tęczowych cyrkonii z Born Pretty Store, które możecie zobaczyć tutaj, klik! Ja wybrałam te w rozmiarze 1,5 cm, choć w paczuszce można też znaleźć mniejsze lub większe (spójrzcie na kciuk, wydawało mi się, że to ten sam rozmiar, ale ta umieszczona niżej, przy skórkach jest wyraźnie mniejsza).


Powyżej wszystkie lakiery Golden Rose, których użyłam do tego zdobienia. Odkąd zaczęłam używać lakierów tej firmy, są w mojej ścisłej czołówce ulubieńców. Osobiście najbardziej lubię serię Rich Color i Color Expert. Nigdy mnie nie zawiodły. Lubię je przede wszystkim za dobre krycie, niezbyt gęstą konsystencję i trwałość (choć tu zdarzają się wyjątki), przyzwoity czas wysychania i połysk. 
Poza tym marka ta ma tak bogaty wybór kolorów i różnych seriach, że na prawdę każdy znajdzie sobie coś dla siebie ;)

Obiecuję, że od 1 grudnia, na blogu będą już prawie tylko zdobienia sweterkowo-świąteczne ;) 

7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...