poniedziałek, 30 maja 2016

Płytka JQ-L04 z LadyQueen.

Witajcie :)
Dzisiaj opowiem wam o jednej z dwóch płytek, które dostałam w ramach współpracy z LadyQueen. Obydwie płytki, które dostałam pochodzą z serii JQ, dziś zrecenzuję JQ-L04, którą roboczo nazywam 'roślinną'.


Pierwszy raz miałam do czynienia z płytką z tej serii. Osobiście nie mam większych zastrzeżeń, chociaż niektóre wzory mogłyby się lepiej odbijać. Najbardziej zawiodły mnie listki bambusa (środkowy rząd, pierwszy wzór od lewej), bo nie wygląda to dobrze. Wszystkie wzory zobaczycie poniżej.

Osobiście wolę płytki z plastikowymi podkładkami albo podklejone z tyłu, bo wtedy raczej ciężko jest zrobić sobie nimi krzywdę. JQ nie mają żadnych zabezpieczeń, przez co łatwo można się pokaleczyć, bo brzegi są na prawdę bardzo ostre.


Pokażę wam trzy zdobienia, które wykonałam przy pomocy tej konkretnej płytki. Pierwsze nosiłam w okresie wielkanocnym, drugie to pazurki mojej siostry i z góry przepraszam was za niedoczyszczone skórki, ale w ostatniej chwili top zalał jej skórki, a robiłam zdjęcia na szybko, bo za chwilę obydwie wychodziłyśmy, a trzecie miałam na maturze z niemieckiego ;)
Jak wam się podobają moje zdobienia? :) Jeśli macie ochotę wypróbować tę konkretną płytkę, to zapraszam tutaj, klik! Zapraszam też do zapoznania się z ofertą całego sklepu, znajdziecie tam nie tylko paznokciowe rzeczy ;) Dodatkowo mam dla was kod na 15% zniżki:
9 komentarzy:

 1. ładne ma wzory ta płytka :)
  i zdobienia super! szczególnie podoba mi się to środkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa płytka :) Szkoda,że te bambusy tak kiepsko współpracują

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna płytka, wszystkie propozycje wyszły świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa płytka :) a jeśli chodzi o paznokciowe pomysły to pierwsza propozycja jak dla mnie genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. też mam problemy z tą płytką, ładne zdobienia zmalowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię tego typu wzory, mam bardzo podobną płytkę z Alie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsze i ostatnie pazurki rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. super pazurki! A ta płytka bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...