czwartek, 17 września 2015

Paznokcie Dziobaka.

Witajcie :)
Czy dziobaki mają paznokcie? Nie mam pojęcia :D
Ale wiem, że mój Dziobak ma i to bardzo ładne, drobniutkie i delikatne i często jej je ozdabiam :D
Dziobak, a właściwie Weronika przychodzi do mnie na pazurki prawie co tydzień, więc w sumie nie wiem dlaczego jeszcze się tu nie pojawiła :(  Może dlatego, że nie wyrabiam się ze wstawianiem swoich pazurków na czas, a co dopiero moich przyjaciółek, a szkoda, bo to zawsze jakaś odmiana na blogu :)

Dziobak nigdy nie może się zdecydować co akurat by chciała mieć na pazurkach. Czasem siedzimy przy helmerze jakąś godzinkę zanim zdążymy coś wymyślić :D Jeśli chodzi o jej pazurki to długość i rozmiar są przeszkodą dla wielu kombinacji, bo są malutkie, wąskie i dość krótkie. Ma tak małe rączki jak ja, co nieczęsto się zdarza :D

To konkretne mani, które dziś pokażę jest mocno wakacyjne i strasznie mi się podoba :) Sama  bym je sobie chętnie zrobiła i kiedyś na pewno je wykonam :)

Niestety mam tylko jedno zdjęcie tego mani, nie wiem jak to się mogło stać :( Ale straaaasznie mi się podoba przez te kropeczki, bo sam w sobie neon raczej nie robi na mnie wrażenia, jak już z resztą wiecie jeśli do mnie zaglądacie ;)

Neonowe lakiery to maluszki Life, bodajże 98 i 101. Biel to My Secret 202 snow white. A kropeczki mam dzięki uprzejmości sklepu Born Pretty Store. Już długo długo o nich marzyłam, no przyznajcie same... czyż nie są przesłodkie? Jak posypka do ciastek! <3 Możecie je nabyć tutaj. A ja podrzucę wam jeszcze kupon na 10% zniżki, wystarczy użyć mojego kodu: C6G10.

A jak wam podoba się 'posypka'? Mnie niesamowicie i na pewno do niej jeszcze nie raz wrócę :)10 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...