piątek, 30 stycznia 2015

Nowości stycznia.

Witajcie :)
Dziś mam dla was nowości całego miesiąca. W styczniu nabyłam dużo lakierów, przyznaję. Jednak wszystkie zakupy były przemyślane i kupiłam same potrzebne rzeczy ;) W większości jest to uzupełnienie, bo akurat dużo lakierów mi się skończyło ;)
Zacznę od części lakierowej:
Z całego serca polecam wam lakiery Golden Rose ze wszystkich serii ;) chyba tylko w serii Paris spotkałam kilka słabych egzemplarzy. Rich Color i Color Expert są moimi ulubieńcami. Gdybym miała wybrać jedyną firmę lakierową, której lakierami mam malować do końca życia bez wahania wybieram GR. Świetna robota! Czarny Rich Color 35 jest moim stemplowym ulubieńcem. Jednego już zdenkowałam, ten jest na uzupełnienie. Potrzebowałam białego pod wzorki, bo mój dotychczasowy ulubiony biały Lovely też ledwo zipie, ale ten z serii Color Expert nr 02 bije go na głowę. Po sukcesie bieli postanowiłam zobaczyć jak spisze się nude. Kończę już mojego ulubionego Eveline, a chciałam coś podobnego, więc wybór padł na Color Expert nr 06. Zielony WOW! nr 70 też kupiłam z przeznaczeniem do stempli, ale jeszcze nie próbowałam, ciekawe jak się spisze. (nie, GR nie sponsoruje tego posta ani mojego bloga :D)

Słyszałam wiele dobrego o lakierach dostępnych w sklepach typu Chińskie Centrum - Up Girls, CR itp. Oczywiście jeśli chodzi o stemplowanie. Wybrałam UP Girls 35, bo nie miałam dobrego białego lakieru do stempli Nie pomalowałabym nim całej ppłytki paznokcia. Ma konsystencję i zapach farby olejnej, nawet przy zmywaniu z płytki do stemplowania i skórek maże się i bardzo ciężko go zmyć. Mimo wszystko jest tak dobry do stempli, że ciężko mi się go wyrzec.I cała reszta ;) Troszkę się tego nazbierało.
Przy okazji muszę pochwalić mojego ukochanego, który specjalnie dla mnie wybrał się do Biedronki po zmywacz :) skarżył się tylko potem, że kasjerka się na niego dziwne patrzyła... :D

To byłoby na tyle styczniowych zakupów.

Mam dla was małe ogłoszenie. Jutro wyjeżdżam do Włoch i nie będzie mnie prawie tydzień. Możliwe że napiszę coś na zapas i jakieś notki się ukażą, ale nie wiem jeszcze. Tak więc nie martwcie się jeśli nie będzie mnie jakiś czas ;)


2 komentarze:

  1. No faktycznie się nazbierało :) Też uwielbiam lakiery z GR, są podstawą mojej lakierowej kolekcji :D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...