27 stycznia

I love BPS part 2.

Witajcie :)
W końcu doszła do mnie długo wyczekiwana przesyłka ze współpracowymi produktami z Born Pretty Store. Następnym razem gdy będę pokazywała wam paczuszkę z BPS, to będzie to moje własne zamówienie (widziałyście nowe płytki? aaaach te śliczne sówki <3).
Allison wysłała mi tym razem pięć płytek, 4 duże i jedną śnieżynkowo-serduszkową.
Najbardziej ciekawa byłam właśnie tej części płytek i myślę, że wy też ;) W końcu to pierwsze duże blaszki sygnowane marką Born Pretty Store. Są to bardzo dobrej jakości płytki, głęboko wyżłobione, wzorki idealnie przenoszą się na stempel. Troszkę problemów sprawiły mi kwiaty w górnym rzędzie płytki Various arabesque, ale przy odrobinie wprawy można to ogarnąć ;) 

Poniżej mam dla was odbite na kartce wzorki, bardzo was przepraszam za niedociągnięcia, bardzo się spieszyłam z odbijaniem, bo cały styczeń bł dla mnie okropnie zabieganym miesiącem i nawet znalezione 10 minut było dla mnie bardzo cenne.
 Przepraszam was też że odbijałam niebieskim, nie pomyślałam, że na zdjęciach detale będą przez to słabo widoczne. Nie lubię tego lakieru i nie było mi szkoda odbijać go na kartce, a mój ukochany GR Rich Color nr 35 był akurat na wykończeniu (mam już zapas ;)
Bardzo zależało mi na płytce ze śnieżynkami. Początkowo Allison proponowała mi pięć dużych płytek, ale z racji że jestem zimowym dzieckiem i kocham śnieg, to bardzo zależało mi na śnieżynkach. Bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się na okrągłą świąteczną płytkę zaprojektowaną przez BPS, dopiero po uzgodnieniu co zamawiam odkryłam ja, a moja wymarzona sweterkowa nie była dostępna w tym momencie. Mimo wszystko bardzo polubiłam się z tą płytką, a śnieżynki nosiłam już w dwóch mani ;)


Kochane zapraszam was serdecznie do robienia zakupów w sklepie Born Pretty Store. Oprócz płytek i akcesoriów do nail artu znajdziecie tam także akcesoria i kosmetyki do makijażu, biżuterię, ubrania, ozdoby do domu... Co tylko chcecie ;) Wszystkie płytki wam podlinkowałam, więc jeśli jesteście zainteresowane, to nic tylko klikać ;)
Mam dla was kod, dzięki któremu uzyskacie 10% zniżki: 


Która płytka najbardziej wam się podoba? :) Mnie chyba Kalejdoskop i Vintage ;)

2 komentarze: