sobota, 29 marca 2014

Pierwszy lakier 'z wyższej półki' - niepowodzenie 'z wyższej półki'

Dlaczego niepowodzenie 'z wyższej półki'? Otóż mimo ładnego koloru lakier jest BEZNADZIEJNY. Wybaczcie, że zaczęłam tak z grubej rury, ale to prawda.
Zapraszam na recenzję lakieru Orly - In the navy, który połączyłam z boskim Essence - 78 blue addicted.
Gdybym kupiła go w regularnej cenie to byłabym jeszcze bardziej zła. Nabyłam go w Tk Maxxie w komplecie. Może nie jest taki zły, ale jako że jest to lakier z wysokiej półki, spodziewałam się że będzie jakiś niesamowity. A tu zachowuje się jak jakiś z bazarku za 2,50. Szkoda, bo kolor ładny. Granat z niebieskim shimmerem. 
Zacznę od tego, że jest strasznie rzadki. Jak woda. łatwo się nim pozalewać. Może to i lepiej, bo wiadomo jak jest w tym sklepie, wszystko zmacane, pootwierane... Mógł mi się trafić glut..
Lekka konsystencja = beznadziejne krycie = 2 warstwy i prześwity.
Długo schnie, mimo że potraktowałam go topem. Nie dość że prześwity, to jeszcze dziurki w lakierze. No niezbyt dobrze. Przy okazji niezbyt dobrze manewrowało mi się jego pędzelkiem, stąd przy skórkach wygląda jak wygląda.
Barwi wszystko na niebiesko przy zmywaniu. 


Poza tym podoba mi się dizajn buteleczki, ta ogromna pojemność już mniej. Ale poza tym ma piękny kolor i dobrą trwałość.. Chce go ktoś przygarnąć? :D Serio, jak zrobię aktualizację wyprzedażowej zakładki to na pewno tam wyląduje.4 komentarze:

 1. Kiedyś w TK Maxx lakiery były pakowane solidnie, w plastikowe opakowania, których po prostu nie dało się otworzyć czy rozerwać.

  Ten drugi lakier z zestawu to Close Your Eyes? Kilak razy widziałam już taki zestaw Close Your Eyes + In The Navy i o ile ten pierwszy mi się podoba, to już granat całkowicie do mnie nie przemawia.
  Z Orly mam jak na razie jeden lakier - Prelude To A Kiss i jestem z niego zadowolona, choć to jednak nie to samo co Essie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co, widziałam taki zestaw jak mówisz, ale jak juz się namyśliłam, to był tylko zestaw In the navy + Terra muave, lub ITN + jakiś żółty, ale nie pamiętam nazwy. Close your eyes był za to w zestawie z.... Close your eyes. Masakra jest w tym TK Maxx...:/

   Usuń
 2. Ja wszelkim niebieskościom mówię nie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...