18 września

Twin mani z Malinailą. B.00 rainbows and unicorns.

Dziś mam dla was wyjątkowy post. Bloga prowadzę już chyba 8 lat a pierwszy raz wzięłam udział w twin mani! Weroniko (Malinaila), dziękuję Ci za zorganizowanie tej zabawy, bo pewnie sama bym się nie odważyła zapytać. Mam nadzieję, że jeszcze coś razem zmalujemy!

Z racji że ja niestety nie jestem tak utalentowana jak Weronika jeśli chodzi o ręczne malowanki (no zobaczcie tylko te żabki albo Mulan!), zaproponowałam więc abyśmy wybrały jedną wspólną płytkę i stworzyły paznokcie oparte na tym samym wzorze. Padło na płytkę B.00 rainbows and unicorns i wzór w lakiery. Jak widzicie, podeszłyśmy do tematu zupełnie inaczej!
Ja postanowiłam zaszaleć i zrobić naklejki stemplowe na wszystkie paznokcie. Byłam jednak bardzo niezadowolona! Naklejki rozjechały mi się na dwóch paznokciach i nawet przez chwilę miała ochotę wszystko zmyć i robić od nowa. Na zdjęciach chyba jednak aż tak nie rzuca się to w oczy. Długo zastanawiałam się nad kolorem tła. Miał być róż, srebrne holo, biały. W końcu stanęło na błękicie i to był chyba najlepszy wybór ;)Weronika wybrała wzór pojedynczego lakieru, a małe lakiery wykorzystała jako tło i do tego użyła fantastycznego lakieru termicznego, który daje efekt gradientu. Bardzo mi się podoba! To niesamowite jak można zinterpretować ten sam wzór na różne sposoby ;) wybrałyśmy zupełnie inną kolorystykę, wykończenia lakierów i inną metodę stemplowania. 

Dziękuję Ci za zabawę Kochana ;* mam nadzieję, że jeszcze kiedyś razem coś stworzymy i że to będzie całkiem niedługo ;)
tutaj zobaczycie wpis Weroniki i dowiecie się jak powstało jej zdobienie, zaglądajcie! ;)
Do zdobienia użyłam:
błękitnego Golden Rose Ice Color 149
ciemnego różu, bieli i kobaltu z Golden Rose do kolorowania stempli
czarnego lakieru do stempli Born Pretty
płytki B.00 rainbows and unicorns

2 komentarze:

  1. Przepięknie Ci to wyszło ;* Niebieski pasuje świetnie. Dziękuję bardzo za zabawę i jestem chętna na więcej :D I dziękuję za komplementy we wpisie ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń